0212 639 3815   bilgi@beltem.com

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Küresel ısınma ile birlikte dünyadaki su kaynaklarının giderek azalması ve insanlığın bu sebepten dolayı ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kaldığı acı bir gerçektir. Ne yazık ki; Ülkemizde bu sıkıntıdan büyük ölçüde etkilenmiş ve etkilenmeye devam etmektedir.

Bizler vatandaş olarak suyumuza en iyi şekilde sahip çıkmalı,suyu tasarruflu kullanmalı ve en sağlıklı ortamlarda stoklamak (depolamak ) sureti ile sağlığımızı ve gelecek nesillerin sağlığını koruma altına almalıyız.

Yaklaşık 20 yıldır bu sektörde deneyimli ve sertefikalı personelle hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iş ahlakından ödün vermeden siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Bilmenizi isteriz ki bu işin bir ihtiyaç olduğunu belirleyen bir kuruluş olarak ve bu ihtiyacın en güzel bir şekilde giderilebileceğini ortaya koyan bu konu ile ilgili eğitim görmüş ekiplerden oluşan ve bu olayı yalnızca ticaret için değil insan sağlığı açısından da değerlendiren bir kuruluştur Beltem.

Sizler talep ettiğiniz takdirde BELTEM olarak ( HER TÜRLÜ KALİTE BELGESİNE SAHİP ) uzman ve sertefikalı ekiplerimizle bu hizmeti insan sağlığı açısından sizlere sunmakta her zaman hazır olduğumuzu beyan eder, sağlıklı ve huzurlu günler dileriz….

BELTEM TEMİZLİK
4989 kez izlendi - 13.07.2020